Samsung älypuhelinten Galaxy S22 Ultra 5G / SM-S906W yhteensopiva akku 4550mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S22 Ultra 5G / SM-S906W yhteensopiva akku 4550mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS908SL
26,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S22 Ultra 5G
SM-S906W
SM-S9080
SM-S908B/DS
SM-S908E/DS
SM-S908N
SM-S906W
SM-S9080
SM-S908B/DS
SM-S908E/DS
SM-S908N
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BS908ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMS908SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174196 |
| Korvaa | EB-BS908ABY / GH82-27484A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 17.52Wh |
| Mitat | 74.74 x 60.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |