Samsung älypuhelinten Galaxy S22 5G / SM-S9010 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S22 5G / SM-S9010 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS901SL
25,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S22 5G
SM-S9010
SM-S901B
SM-S901B/DS
SM-S901E
SM-S901N
SM-S901U
SM-S901U1
SM-S901W
SM-S9010
SM-S901B
SM-S901B/DS
SM-S901E
SM-S901N
SM-S901U
SM-S901U1
SM-S901W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BS901ABY
GH82-27494A
GH82-27494A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMS901SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176107 |
| Korvaa | EB-BS901ABY / GH82-27494A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.86Wh |
| Mitat | 68.00 x 60.40 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |