Samsung älypuhelinten Galaxy S21 Ultra / Galaxy S21 Ultra 5G yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S21 Ultra / Galaxy S21 Ultra 5G yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG998XL
23,95 €
20,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S21 Ultra 5G
SC-52B
SGH-N748
SM-G9980
SM-G998A
SM-G998B/DS
SM-G998D
SM-G998N
SM-G998P
SM-G998R4
SM-G998T
SM-G998U
SM-G998U1
SM-G998V
SM-G998W
Galaxy S21 Ultra 5G
SC-52B
SGH-N748
SM-G9980
SM-G998A
SM-G998B/DS
SM-G998D
SM-G998N
SM-G998P
SM-G998R4
SM-G998T
SM-G998U
SM-G998U1
SM-G998V
SM-G998W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG998ABY
GH82-24592A
GH82-24592A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMG998XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170372 |
| Korvaa | EB-BG998ABY / GH82-24592A / EB-BG998ABY=U |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 69.50 x 64.10 x 6.15mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |