Samsung älypuhelinten Galaxy S21 Fan Edition 5G / Galaxy S21 FE 5G yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S21 Fan Edition 5G / Galaxy S21 FE 5G yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS210SL
22,95 €
20,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S21 Fan Edition 5G
Galaxy S21 FE 5G
SM-G990B
SM-G990B/DS
SM-G990E
SM-G990U
SM-G990U1
SM-G990W
Galaxy S21 FE 5G
SM-G990B
SM-G990B/DS
SM-G990E
SM-G990U
SM-G990U1
SM-G990W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG990ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMS210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176756 |
| Korvaa | EB-BG990ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.17Wh |
| Mitat | 75.60 x 64.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |