Samsung älypuhelinten Galaxy Note 20 / Galaxy Note 20 5G yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy Note 20 / Galaxy Note 20 5G yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN981XL
22,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Note 20
Galaxy Note 20 5G
SM-N9810
SM-N981A
SM-N981B/DS
SM-N981N
SM-N981P
SM-N981R4
SM-N981T
SM-N981U
SM-N981U1
SM-N981V
SM-N981W
Galaxy Note 20 5G
SM-N9810
SM-N981A
SM-N981B/DS
SM-N981N
SM-N981P
SM-N981R4
SM-N981T
SM-N981U
SM-N981U1
SM-N981V
SM-N981W
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BN980ABY
GH82-23496A
GH82-23496A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMN981XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167433 |
| Korvaa | EB-BN980ABY / GH82-23496A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.3Wh |
| Mitat | 75.70 x 55.40 x 5.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |