Samsung älypuhelinten Galaxy Note 10 Lite / SM-N770F/DS yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy Note 10 Lite / SM-N770F/DS yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN770SL
22,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Note 10 Lite
SM-N770F/DS
SM-N770F/DSM
SM-N770F/DS
SM-N770F/DSM
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BN770ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMN770SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156796 |
| Korvaa | EB-BN770ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 16.56Wh |
| Mitat | 77.32 x 58.16 x 5.26mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |