Samsung älypuhelinten Galaxy M51 / SM-M515 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy M51 / SM-M515 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMM515SL
21,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy M51
SM-M515
SM-M515F/DSN
SM-M515
SM-M515F/DSN
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BM415ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMM515SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166696 |
| Korvaa | EB-BM415ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Mitat | 86.80 x 65.00 x 6.62mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |