Samsung älypuhelinten Galaxy C10 Pro / Galaxy C910 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy C10 Pro / Galaxy C910 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMC910SL
20,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy C10 Pro
Galaxy C910
SM-C9100
Galaxy C910
SM-C9100
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BC910ABE
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMC910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151975 |
| Korvaa | EB-BC910ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 88.10 x 39.14 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |