Samsung älypuhelinten Galaxy A03 Core / SM-A032F yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A03 Core / SM-A032F yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA032SL
23,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A03 Core
SM-A032F
SM-A032F/DS
SM-A032M
SM-A032U
SM-A032F
SM-A032F/DS
SM-A032M
SM-A032U
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
SLC-50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA032SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176749 |
| Korvaa | SLC-50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.90 x 63.15 x 5.15mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |