Samsung älypuhelinten Galaxy A02s / Galaxy A02s 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A02s / Galaxy A02s 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF025SL
25,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A02s
Galaxy A02s 2020
Galaxy A03s 2021
Galaxy F02s 2021
M-A025U
SM-A025F
SM-A025F/DS
SM-A025G/DSN
SM-A025M
SM-A025M/DS
SM-A025R4
SM-A025T
SM-A025U1/DS
SM-A025V
SM-A037F/DS
SM-A037G/DSN
SM-A037M
SM-A037M/DS
SM-A037T
SM-A037U
SM-E025F/DS
Galaxy A02s 2020
Galaxy A03s 2021
Galaxy F02s 2021
M-A025U
SM-A025F
SM-A025F/DS
SM-A025G/DSN
SM-A025M
SM-A025M/DS
SM-A025R4
SM-A025T
SM-A025U1/DS
SM-A025V
SM-A037F/DS
SM-A037G/DSN
SM-A037M
SM-A037M/DS
SM-A037T
SM-A037U
SM-E025F/DS
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
GH81-20119A
HQ-50SD
HQ-50SD
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMF025SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174226 |
| Korvaa | HQ-50SD / GH81-20119A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.60 x 62.86 x 5.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |