Samsung älypuhelinten Galaxy A02 / Galaxy A02 2021 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy A02 / Galaxy A02 2021 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA220SL
25,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A02
Galaxy A02 2021
SM-A022F
SM-A022F/DS
SM-A022G/DS
SM-A022M/DS
Galaxy A02 2021
SM-A022F
SM-A022F/DS
SM-A022G/DS
SM-A022M/DS
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
HQ-50S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMA220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163985 |
| Korvaa | HQ-50S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.30 x 62.80 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |