Sprint SPH-D710, Sprint Galaxy S II, Epic Touch 4G ,yhteensopiva akku 1800 mAh
calcActive())">
Sprint SPH-D710, Sprint Galaxy S II, Epic Touch 4G ,yhteensopiva akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMD710SL
15,95 €
Yhteensopiva akku mm:
SAMSUNG
SPH-D710
SPRINT
Epic Touch 4G
Galaxy S II
SPH-D710
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMD710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053316 |
| Korvaa | EB625152VA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 51.60 x 51.00 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |