Samsung Xcover C3350 akku 1100 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-C3350
Xcover C3350
Xcover 2
Xcover II
Xcover C3350
Xcover 2
Xcover II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AB803443BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMC335SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061793 |
| Korvaa | AB803443BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 46.50 x 33.70 x 7.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |