Samsung SPH-M840 akku 1900 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SPH-M840
Galaxy Ring
Galaxy Prevail II
Galaxy Prevail 2
Galaxy Ring
Galaxy Prevail II
Galaxy Prevail 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB494865VO
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMM840XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078005 |
| Korvaa | EB494865VO |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 64.91 x 47.93 x 4.87mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |