Samsung SPH-A310 akku 750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
SPH-A310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB-A3108WA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SPA310WL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059011 |
| Korvaa | AB-A3108WA |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 60.00 x 45.00 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |