Samsung SM-G3812 akku 2100 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SM-G3812
SM-G3818
SM-G3819
SM-G3819d
Galaxy Win Pro
SM-G3818
SM-G3819
SM-G3819d
Galaxy Win Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB585158LC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG381XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082828 |
| Korvaa | EB585158LC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 58.19 x 50.33 x 5.55 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |