Samsung Skyrocket tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2800 mAh
calcActive())">
Samsung Skyrocket tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI727XL
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Skyrocket
SGH-I727
SGH-I727
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1D7IBA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI727XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056171 |
| Korvaa | EB-L1D7IBA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 56.40 x 50.80 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |