Samsung SGH-J600, SGH-J610, SGH-J608, SGH-M600, SGH-M610, SGH-F110, SGH-L600, GT-C3050, SGH-F110 miCoach akku 850 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-J600, SGH-J610, SGH-J608, SGH-M600, SGH-M610, SGH-F110, SGH-L600, GT-C3050, SGH-F110 miCoach akku 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMJ600SL
16,95 €
Akku sopii mm: Samsung SGH-J600, SGH-J610, SGH-J608, SGH-M600, SGH-M610, SGH-F110, SGH-L600, GT-C3050, SGH-F110 miCoach, SGH-J758, SGH-J750, SGH-S8300 Ultra Touch, SGH-S8300, GT-S8300, S7350, SGH-M608, GT-C3053, SGH-2040, SGH-J578, SGH-J618, SGH-M618, SGH-F768, SGH-Z170 Coach.
Erittäin korkealaatuinen AB483640BE, AB483640BEC, AB483640BU, AB483640DU, BST3108BC tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMJ600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020950 |
| Korvaa | AB483640BE / AB483640BEC / BST3108BC / AB483640BU / AB483640DU |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 43.80 x 35.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |