Samsung SGH-J200, SGH-Z170, SGH-E740 akku 800 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-J200, SGH-Z170, SGH-E740 akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMJ200SL
17,95 €
Akku sopii mm: Samsung SGH-J200, SGH-Z170, SGH-E740.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMJ200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024767 |
| Korvaa | AB533640BE |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.72 x 35.49 x 4.94mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |