Samsung SGH-i937 akku 1650 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-R920
SGH-i937
Focus S
SCH-R920DSAMTR
SGH-i847
Rugby Smart
GT-B9062
SGH-i937
Focus S
SCH-R920DSAMTR
SGH-i847
Rugby Smart
GT-B9062
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB524759VA
EB524759VK
EB524759VU
EB524759VABSTD
EB524759VKBSTF
EB524759VK
EB524759VU
EB524759VABSTD
EB524759VKBSTF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI937SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065104 |
| Korvaa | EB524759VA / EB524759VK / EB524759VU / EB524759VABSTD / EB524759VKBSTF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 59.00 x 46.20 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |