Samsung SGH-i710, SGH-i718 akku 1200 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung SGH-i710, SGH-i718.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMI710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020394 |
| Korvaa | AB653450CC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 50.69 x 36.84 x 6.41mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |