Samsung SGH-I667, Focus 2 yhteensopiva akku 1750 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-I667, Focus 2 yhteensopiva akku 1750 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI667XL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung SGH-I667, Focus 2.
Edullinen ja laadukas EB494865VA yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-I667, Focus 2 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meih…
| SKU | CS-SMI667XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062950 |
| Korvaa | EB494865VA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 64.90 x 47.90 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |