Samsung SGH-D848, SGH-D840, M359 akku 750 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung SGH-D848, SGH-D840, M359 .
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMD840SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128008873 |
| Korvaa | AB394635AEC/STD / AB394635CC / BST31388E |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 47.51 x 38.81 x 4.23mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |