Samsung SGH-A847 akku 1300 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SGH-A847
Rugby II
Rugby II A847
Rugby III
SGH-A997
Rugby II
Rugby II A847
Rugby III
SGH-A997
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AB663450BA
AB663450BABSTD
AB663450BABSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA847XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071891 |
| Korvaa | AB663450BA / AB663450BABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 53.30 x 34.00 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |