Samsung SCH-X699, SGH-P730, SGH-P735 akku 1000mAh
calcActive())">
Samsung SCH-X699, SGH-P730, SGH-P735 akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMP730SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
SCH-X699
SGH-P730
SGH-P735
SGH-P738
SGH-P730
SGH-P735
SGH-P738
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
BEX270BSAB
BST2948SEC/STD
BST2948SEC/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMP730SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128008699 |
| Korvaa | BEX270BSAB / BST2948SEC/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 68.49 x 43.94 x 8.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |