Samsung SCH-U640 akku 1300 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-U640
SCH-U640 Convoy
Convoy2 U660
SCH-U660
Convoy U640
SCH-U640EKAVZW
U640 Convoy
SCH-U680
SCH-U680MAV
SCHU680MAV
Convoy 3
SCH-U640 Convoy
Convoy2 U660
SCH-U660
Convoy U640
SCH-U640EKAVZW
U640 Convoy
SCH-U680
SCH-U680MAV
SCHU680MAV
Convoy 3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AB663450GZ
AB663450GZBSTD
AB663450BZ
AB663450GZBSTD
AB663450BZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMU640SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044772 |
| Korvaa | AB663450GZ / AB663450GZBSTD / AB663450BZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 52.30 x 33.20 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |