Samsung SCH-R830 akku 2100 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-R830
Galaxy Axiom
SCH-R830ZSAUSC
SPH-L300
Galaxy Victory 4G
Galaxy Victory 4G LTE
Galaxy Axiom
SCH-R830ZSAUSC
SPH-L300
Galaxy Victory 4G
Galaxy Victory 4G LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1H7LLA
EB-L1H7LLABXAR
EB-L1H7LLABXAR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMR830XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073437 |
| Korvaa | EB-L1H7LLA / EB-L1H7LLABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 77.12 x 54.71 x 4.54mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |