Samsung SCH-N300, SPH-N300 akku 1400 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung SCH-N300, SPH-N300.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMN300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128007982 |
| Korvaa | BEXS0669DDE / BEX066DDE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 82.57 x 48.79 x 11.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |