Samsung SCH-I939D, Galaxy S3 Duos akku 2130 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-I939D, Galaxy S3 Duos akku 2130 mAh
In stock
- SKU
- CS-SHI939XL
18,95 €
9,48 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-I939D
Galaxy S3 Duos
Galaxy S3 Duos
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1L9LU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SHI939XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076070 |
| Korvaa | EB-L1L9LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 7.96Wh |
| Mitat | 52.60 x 50.95 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |