Samsung SCH-i500, Verizon Fascinate yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-i500, Verizon Fascinate yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI500XL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG
Fascinate, Fascinate i500, SCH-i500,
VERIZON
Fascinate, Fascinate i500
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI500XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037583 |
| Korvaa | EB575152YZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 51.34 x 50.53 x 10.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |