Samsung Restore SPH-M570, SPH-M570 akku 1000 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung Restore SPH-M570, SPH-M570.
Edullinen ja laadukas Samsung EB404465VA, EB404465VABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Restore SPH-M570, SPH-M570. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, n…
| SKU | CS-SMM570SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036111 |
| Korvaa | EB404465VA / EB404465VABSTD / EB404465VU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 64.85 x 43.76 x 4.19mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |