Samsung puhelimen SM-S711B / Galaxy S23 FE yhteensopiva akku 4350mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen SM-S711B / Galaxy S23 FE yhteensopiva akku 4350mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS711SL
19,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SM-S711B
Galaxy S23 FE
Galaxy S23 FE 5G
SM-S711W
M-S711U1
SM-S711R4
SM-S711V
SM-S711T
SM-S711A
SM-S711J
SM-S711N
SM-S7110
SM-S711B/DS
Galaxy S23 FE
Galaxy S23 FE 5G
SM-S711W
M-S711U1
SM-S711R4
SM-S711V
SM-S711T
SM-S711A
SM-S711J
SM-S711N
SM-S7110
SM-S711B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS711ABY
GH82-32860A
GH82-32860A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMS711SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198765 |
| Korvaa | EB-BS711ABY / GH82-32860A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4350mAh / 16.88Wh |
| Mitat | 74.30 x 65.60 x 4.90mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |