Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMZ937SL
23,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Fold4
SM-F936J
SM-W9023
W23 5G
SM-F936D
SC-55C
SM-F9360
SM-F936N
SM-F936W
SM-F936
SM-F936A
SM-F936U1
SM-F936B/DS
SM-F936J
SM-W9023
W23 5G
SM-F936D
SC-55C
SM-F9360
SM-F936N
SM-F936W
SM-F936
SM-F936A
SM-F936U1
SM-F936B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF937ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMZ937SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189725 |
| Korvaa | EB-BF937ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.54Wh |
| Mitat | 92.10 x 42.00 x 3.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |