Samsung puhelimen Galaxy Z Fold3 / Galaxy Z Fold 3 5G yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Fold3 / Galaxy Z Fold 3 5G yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF926SL
23,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Fold3
Galaxy Z Fold 3 5G
SM-F9260
SM-W2022
SM-F926B
SM-F926B/DS
SM-F926U1
SM-F926W
SM-F926U
SM-F926N
SM-F926R4
SM-F926T
SM-F926A
SM-F926D
SC-55B
SM-F926J
SCG11
Galaxy Z Fold 3 5G
SM-F9260
SM-W2022
SM-F926B
SM-F926B/DS
SM-F926U1
SM-F926W
SM-F926U
SM-F926N
SM-F926R4
SM-F926T
SM-F926A
SM-F926D
SC-55B
SM-F926J
SCG11
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF926ABY
GH82-26236A
GH82-26236A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMF926SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187943 |
| Korvaa | EB-BF926ABY / GH82-26236A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.76Wh |
| Mitat | 69.40 x 40.00 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |