Samsung puhelimen Galaxy Z Flip F707U yhteensopiva akku 630mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Flip F707U yhteensopiva akku 630mAh
In stock
- SKU
- CS-SMZ708SL
27,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Flip F707U
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF708ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMZ708SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,86 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194927 |
| Korvaa | EB-BF708ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 630mAh / 2.43Wh |
| Mitat | 42.70 x 22.60 x 5.30mm |
| Jännite | 3,86 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |