Samsung puhelimen Galaxy XCover 5 2021 / SM-G525F yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy XCover 5 2021 / SM-G525F yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG525XL
21,95 €
18,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy XCover 5 2021
SM-G525F
SM-G525F/DS
Galaxy XCover 5
SM-G525N
SM-G525F
SM-G525F/DS
Galaxy XCover 5
SM-G525N
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BG525BBE
GH43-05060A
GH43-05060A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMG525XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189732 |
| Korvaa | EB-BG525BBE / GH43-05060A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 70.50 x 54.50 x 5.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |