Samsung puhelimen Galaxy S25 5G / SM-S9310 yhteensopiva akku 3850mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S25 5G / SM-S9310 yhteensopiva akku 3850mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS931SL
21,95 €
18,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S25 5G
SM-S9310
SM-S931B
SM-S931B/DS
SM-S931D
SM-S931J
SM-S931N
SM-S931Q
SM-S931U
SM-S931U1
SM-S931W
SM-S931Z
SM-S9310
SM-S931B
SM-S931B/DS
SM-S931D
SM-S931J
SM-S931N
SM-S931Q
SM-S931U
SM-S931U1
SM-S931W
SM-S931Z
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS931ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMS931SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216155 |
| Korvaa | EB-BS931ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 68.60 x 62.20 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |