Samsung puhelimen Galaxy S24 Ultra / SM-S928J yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S24 Ultra / SM-S928J yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG241SL
22,95 €
20,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S24 Ultra
SM-S928J
SM-S928Q
SM-S928D
SM-S928B
SM-S928B/DS
SM-S9280
SM-S928N
SM-S928W
SM-S928U
SM-S928U1
SM-S928T
SM-S928V
SM-S928J
SM-S928Q
SM-S928D
SM-S928B
SM-S928B/DS
SM-S9280
SM-S928N
SM-S928W
SM-S928U
SM-S928U1
SM-S928T
SM-S928V
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS928ABY
GH82-33387A
GH82-33387A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMG241SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202769 |
| Korvaa | EB-BS928ABY / GH82-33387A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.62Wh |
| Mitat | 73.70 x 60.80 x 5.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |