Samsung puhelimen Galaxy S24 / SM-S921Q yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S24 / SM-S921Q yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG240SL
21,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S24
SM-S921Q
SM-S921J
SM-S921D
SM-S921B
SM-S921N
SM-S921W
SM-S9210
SM-S921U
SM-S921V
SM-S921A
SM-S921Q
SM-S921J
SM-S921D
SM-S921B
SM-S921N
SM-S921W
SM-S9210
SM-S921U
SM-S921V
SM-S921A
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS922ABE
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMG240SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201908 |
| Korvaa | EB-BS922ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.74Wh |
| Mitat | 68.00 x 60.10 x 5.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |