Samsung puhelimen Galaxy S23 Ultra / SM-S918B yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S23 Ultra / SM-S918B yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS918SL
19,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S23 Ultra
SM-S918B
SM-S918Q
SM-S918N
SM-S918T
SM-S918V
SM-S918J
SM-S918A
SM-S918D
Galaxy S23 Ultra 5G
SM-S918U1
SM-S918R4
SC-52D
SGH-N795
SM-S918W
SM-S9180
SM-S918B/DS
SM-S918B
SM-S918Q
SM-S918N
SM-S918T
SM-S918V
SM-S918J
SM-S918A
SM-S918D
Galaxy S23 Ultra 5G
SM-S918U1
SM-S918R4
SC-52D
SGH-N795
SM-S918W
SM-S9180
SM-S918B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS918ABY
GH82-30459A
GH82-30459A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMS918SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184577 |
| Korvaa | EB-BS918ABY / GH82-30459A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 19.01Wh |
| Mitat | 71.70 x 59.70 x 5.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |