Samsung puhelimen Galaxy M14 / Galaxy M14 5G yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy M14 / Galaxy M14 5G yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA140SL
20,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy M14
Galaxy M14 5G
SM-M146B/N
SM-M146B/DSN
SM-M146B/DS
Galaxy M14 5G
SM-M146B/N
SM-M146B/DSN
SM-M146B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BM146ABY
GH82-31349A
GH82-31349A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203469 |
| Korvaa | EB-BM146ABY / GH82-31349A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 20.18Wh |
| Mitat | 85.50 x 62.70 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |