Samsung puhelimen Galaxy F55 5G / Galaxy M55 5G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy F55 5G / Galaxy M55 5G yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-SMY550SL
26,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy F55 5G
Galaxy M55 5G
Galaxy Y55 5G
SM-C5560
SM-E556B/DS
SM-M556B
SM-M556E/DS
Galaxy M55 5G
Galaxy Y55 5G
SM-C5560
SM-E556B/DS
SM-M556B
SM-M556E/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
GH81-25792A
HQ-6887NAS
HQ-6887NAS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMY550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.88V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221111 |
| Korvaa | GH81-25792A / HQ-6887NAS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.82Wh |
| Mitat | 88.20 x 63.60 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |