Samsung puhelimen Galaxy A25 / Galaxy A25 5G yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A25 / Galaxy A25 5G yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA250SL
20,95 €
17,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A25
Galaxy A25 5G
SM-A256U
SM-A256U1/DS
SM-A256B/DSN
SM-A2560
SM-A256N
SM-A256E/N
SM-A256E/DSN
Galaxy A55
Galaxy A55 5G
SM-A5560
SM-A556B/DS
SM-A556E/DS
SM-A556E
SM-A556J
SM-A556D
Galaxy A25 5G
SM-A256U
SM-A256U1/DS
SM-A256B/DSN
SM-A2560
SM-A256N
SM-A256E/N
SM-A256E/DSN
Galaxy A55
Galaxy A55 5G
SM-A5560
SM-A556B/DS
SM-A556E/DS
SM-A556E
SM-A556J
SM-A556D
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BA256ABS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203476 |
| Korvaa | EB-BA256ABS |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.4Wh |
| Mitat | 80.60 x 62.50 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |