Samsung puhelimen Galaxy A15 4G 2024 / SM-A155F/N yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A15 4G 2024 / SM-A155F/N yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA150SL
23,95 €
20,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A15 4G 2024
SM-A155F/N
SM-A155F/DSN
SM-A155M/N
M-A155M/DSN
Galaxy A15 5G 2024
SM-A156M/DSN
SM-A156M/N
SM-A156E/DSN
SM-A156E/DS
SM-A156E/N
SM-A1560
SM-A156B/DSN
SM-A156U
SM-S156VL
SM-A156U1/DS
SM-A156W
SM-A156U1
SM-A156V
SM-A156A
SM-A156T
SM-A156R4
SM-A155F/N
SM-A155F/DSN
SM-A155M/N
M-A155M/DSN
Galaxy A15 5G 2024
SM-A156M/DSN
SM-A156M/N
SM-A156E/DSN
SM-A156E/DS
SM-A156E/N
SM-A1560
SM-A156B/DSN
SM-A156U
SM-S156VL
SM-A156U1/DS
SM-A156W
SM-A156U1
SM-A156V
SM-A156A
SM-A156T
SM-A156R4
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BA156ABY
GH82-33639A
GH82-33639A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202219 |
| Korvaa | EB-BA156ABY / GH82-33639A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.25Wh |
| Mitat | 87.70 x 63.70 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |