Samsung puhelimen Galaxy A14 5G / SM-A146M yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A14 5G / SM-A146M yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA146SL
19,95 €
16,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A14 5G
SM-A146M
Galaxy A14 5G 2023
SM-A146M/DS
SM-A146B/D
SM-A146U
SM-S146VL
SM-A146P/N
SM-A146P/DSN
SM-A146W
SM-A146U1
SM-A146T
SM-A146A
SM-A146V
SM-A146M
Galaxy A14 5G 2023
SM-A146M/DS
SM-A146B/D
SM-A146U
SM-S146VL
SM-A146P/N
SM-A146P/DSN
SM-A146W
SM-A146U1
SM-A146T
SM-A146A
SM-A146V
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BA146ABY
WT-S-W1
GH43-05150A
WT-S-W1
GH43-05150A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA146SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198758 |
| Korvaa | EB-BA146ABY / WT-S-W1 / GH43-05150A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 85.00 x 62.70 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |