Samsung puhelimen Galaxy A05s 2023 / SM-A057M yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A05s 2023 / SM-A057M yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA057SL
19,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A05s 2023
SM-A057M
SM-A057M/DS
SM-A057F/DS
SM-A057F
SM-A057G/DSN
SM-A057M
SM-A057M/DS
SM-A057F/DS
SM-A057F
SM-A057G/DSN
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
SLC-51
GH81-24363A
GH81-24363A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA057SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198741 |
| Korvaa | SLC-51 / GH81-24363A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 85.80 x 63.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |