Samsung puhelimen Galaxy A05 2023 / SM-A055M/DS yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A05 2023 / SM-A055M/DS yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA055SL
19,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A05 2023
SM-A055M/DS
SM-A055F/DS
SM-A055M
SM-A055F
SM-A055M/DS
SM-A055F/DS
SM-A055M
SM-A055F
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
WT-S-N28
GH81-24241A
GH81-24241A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA055SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198772 |
| Korvaa | WT-S-N28 / GH81-24241A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 85.60 x 63.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |