Samsung Mythic A897, Mythic SGH-A897, R860 akku 1050 mAh
calcActive())">
Samsung Mythic A897, Mythic SGH-A897, R860 akku 1050 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA897SL
18,95 €
Akku sopii mm: Samsung Mythic A897, Mythic SGH-A897, R860.
Edullinen ja laadukas Samsung EB674241HA, EB674241HABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Mythic A897, Mythic SGH-A897, R860. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laittei…
| SKU | CS-SMA897SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032380 |
| Korvaa | EB674241HA / EB674241HABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 40.97 x 40.97 x 6.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |