Samsung Magnet A257, SCH-R520, SGH-A177 akku 850mAh/3.15Wh
calcActive())">
Samsung Magnet A257, SCH-R520, SGH-A177 akku 850mAh/3.15Wh
In stock
- SKU
- CS-SMR520SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Magnet A257
SCH-R520
SGH-A177
SGH-A777
SGH-T636
SGH-T639
SGH-T659
Trill R520
SCH-R520
SGH-A177
SGH-A777
SGH-T636
SGH-T639
SGH-T659
Trill R520
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB653039CA
AB653039CABSTD
AB653039CABSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMR520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032373 |
| Korvaa | AB653039CA / AB653039CABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 40.28 x 32.71 x 6.71mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |