Samsung Jet, S8000, S8000 Jet, S8003, S8003 Jet akku 900 mAh
calcActive())">
Samsung Jet, S8000, S8000 Jet, S8003, S8003 Jet akku 900 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS803SL
18,95 €
Akku sopii mm: Samsung Jet, S8000, S8000 Jet, S8003, S8003 Jet.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMS803SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030201 |
| Korvaa | EB664239HU |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 41.18 x 38.85 x 6.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |